Skip Navigation Links
Türkçe » Haber : KDP Birlik Insiyatifi: KAMUOYUNA
 
KDP Birlik Insiyatifi: KAMUOYUNA
2017-03-14 15:11
MediaKurd > info@mediakurd.com
KAMUOYUNA
11.03.2017 Tarihinde Mardin"nin Midyat ilçesinde açıkladığımız"" EVET"" kararımızın bazı basın kuruluşlarında karşı propagandaya dönüştüğünü görmekteyiz.

Barzani"nin evet çalışmasına başladığı yönündeki haberler ile""Hayır"" cephesini güçlendirmek arzusunda olan terör örgütü PKK,Vatan Partisi,CHP,Terör örgütü Fetö"nün peşine takılmış MHP"liler bilmelidir; Bizler özgür irademiz ile hiç kimsenin emir ve talimati olmadan""EVET"" kararı aldık.

Bilinmelidir"ki son 2 yılda yaşananlar göz önüne alındığında sorunların çözümüne kavuşmasında katkısı olacağını düşündüğümüz sistem değişikliğine ""EVET""kararımız için hiç kimseden emir ve talimata ihtiyaç duymadık ve duymayacağız.

Açıklamamızın ardından bir taraftan PKK diğer taraftan Doğu Perinçek ve ekibi FETÖ ile işbirliği içinde hareket eden muhalif milliyetçilerin şahsımıza yönelik saldırıları aldığımız ""EVET""kararının isabetli olduğunu teyit etmiştir.

Tekrar ifade etmekte fayda duyuyoruz ki bizler bu ülkenin vatandaşları olarak istikbalımızı belirliyecek referandum seçimlerinde""EVET"" tarafındayız.

Kaos tetikçilerinin tüm baskı ve tehditlerine,Hayır cephesinin tüm saldırılarına rağmen Türk"ün, Kürt"ün, Arap"ın, Laz"ın Çerkez"in, Türkiyede yaşayan herkesin hayrına gördüğümüz bu karardan asla geri dönmeyeceğiz.14.03.2017

KDP BİRLİK İNSİYATİFİ SÖZCÜSÜ
Ahmet ACAR